Podporujeme

Podpořili jsme turnaj v kolové - za sportovní výkon sladkou odměnu!

TJ Pankrác Praha jsme opět poskytli naše výrobky - Metro dezerty, které využili pořadatelé jako odměny pro závodníky v rámci Mezinárodního turnaje v kolové Zlaté Kolo.
Na startu bylo 8 týmů z 5 zemí. Krom českých dvojic startovaly také týmy z Německa, Rakouska, Francie a Švýcarska.
Hlavními favority turnaje byly dva týmy, které tyto předpoklady potvrdily. Tým Praha/Svitávka (Jan Kripner/Jan Hrdlička) a německý tým Gärtringenu. Tyto dva týmy se utkaly také v letošním zápase o bronzové medaile na mistrovství Evropy do 23 let. V napínavém utkání nakonec zvítězil český tým a vybojoval tak skvělý medailový úspěch v této věkové kategorii.
Gratulujeme!

Obrázek editujete kliknutím

Konference

Společnost Michelské pekárny Premium opět přispěla věcným sponzorským darem neziskové organizaci Model United Nations Prague o. s., při organizaci mezinároní konference PragueMUN 2016. Konference se letos účastnilo téměř 200 studentů z celého světa, z oblastí diplomacie, ekonomie a veřejné politiky. Model Conference Prague OSN je první mezinárodní modelovou konferenci OSN v České republice, založené na Vysoké škole ekonomické v Praze. A jak jsme se dozvěděli od organizátorů, naše výrobky Metro dezert a Kukuřičné křupky se opět setkaly s kladným ohlasem.

Sponzorský dar seniorům na výletě spolku Život 90

Dne 13. prosince 2014 organizace Život 90 uspořádala pro seniory vánoční výlet po vyzdobené Praze - kostely, betlémy, muzea a trhy. Akce se zúčastnilo 515 seniorů, o které se staralo 50 dobrovolníků a na výlet vyrazili 23 autobusy. Nejstarším účastnicím bylo 94 let.

Rádi jsme přispěli drobným dárkem zúčastněným osamělým a hendikepovaným seniorům a pomohli tak zpříjemnit jejich předvánoční období.

Den v Podskalí, Centrum duševního zdraví

Michelské pekárny Premium přispěly sponzorským darem na akci pořádanou společností FOKUS Praha - Den v Podskalí, Centrum duševního zdraví.  Dne 1. října 2014 proběhl den otevřených dveří v centru v Podskalí a premiérové promítání dokumentárního filmu Paralelní životy. Akce se uskutečnila v rámci Týdnů pro duševní zdraví 2014. K dobré pohodě hrála skupina Lahoda. Odpoledne patřilo debatám ve třech diskuzních blocích. Diskuzí se účastnili jak klienti, kterých se reforma psychiatrické péče dotkne osobně, tak sociální pracovníci, odborní profesionálové a politici, kteří reformu mají možnost ovlivnit a utvářet. Zazněly obavy i očekávání. Ruku v ruce s reformou a zakládáním Center duševního zdraví, je potřeba řešit sociální bydlení, které totiž často suplují psychiatrické nemocnice, mnohdy v nedůstojných podmínkách. Ve Starém purkrabství i v Centru Podskalí proběhla sbírková akce, která bude využita na činnost Fokusu Praha.

Metro dezert pro legionáře

Michelské pekárny Premium s r.o. věnovaly na Vánoční setkání Československé obce legionářské sponzorský dar do dárkového balíčku legionářům. Dle informací organizátorů byli účastníci velmi mile potěšeni Metro dezertem, dokonce byl zaslán i balíček legoináři do Ameriky, který se ze zdravotních důvodů nemohl akce zúčastnit, následně telefonoval a osobně za dárek poděkoval.

Podporujeme UNICEF

Michelské pekárny se připojily k projektu Českého výboru pro UNICEF - charitativní akce "Pečení pro děti" a poskytly koláče pro charitativní prodej na nám. Republiky v Praze dne 31. 8. 2012. V prodejním stánku jsou výrobky nabízeny zákazníkům za dobrovolný příspěvek. Výtěžek prodeje podporuje vzdělávací projekt "Školy pro Afriku".

Dámský pochod noční Prahou

Výjimečné dobrodružství můžete zažít o půlnoci 15. 6 .2012, kdy začína 20 km dlouhý dámský Midnight Walk 2012 na podporu Domova Sue-Ryder v Michli. Michelské pekárny byly přirozeným partnerem michelského domova seniorů Sue Ryder, a tak nemohly chybět na výjimečné akci právě na podporu tohoto Domova.

Údaje o společnosti
Michelské pekárny a.s.
Michelské pekárny Premium s.r.o.


Michelské pekárny Premium s.r.o.
sídlo a kontaktní adresa společnosti:
U krčského nádraží 229/17, Krč, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
oddíl C, vložka 198709
IČ: 242 63 362 DIČ: CZ24263362
Výše základního kapitálu 200 000,- Kč

Michelské pekárny a.s.
sídlo a kontaktní adresa společnosti:
U krčského nádraží 229/17, Krč, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
oddíl B, vložka 648
IČ: 161 92 583 DIČ: CZ16192583
Výše základního kapitálu 3 445 498,- Kč